O nas

Autor:

Kim jestesmy czym sie zajmujemy…. ??

Jesteśmy partnerem firmy Grand Cru, importującej i sprzedającej wina.
Tworzymy zespół pasjonatów wina, a zarazem profesjonalistów w handlu.

Mottem naszych działań jest „Dobre Wina w Dobrej Cenie”.
Już od fazy doboru wina do naszejoferty zwracamy uwagę na jakość wina i na stosunek jakości do ceny. Dzięki takiemu podejściumożemy w pełni gwarantować jakość naszych win. Przyjmujemy każdą ewentualną reklamację.

Oprócz sprzedaży detalicznej w naszych sklepach, jesteśmy wyspecjalizowani w dostawach do domów, biur, organizowaniu degustacji oraz przygotowaniach prezentów świątecznych i okolicznościowych.

Cyklicznie organizujemy imprezy degustacyjne. Tradycją są dni otwartych butelek. W wybranym terminie weekendowym otwieramy kilka win. To okazja do spróbowania naszych win i rozmowy o nich.

Bohaterami sklepu są nasze wina. Tu spotykamy naszych faworytów z Chile, Australii, Kalifornii, Bordeaux, Sycylii, Nawarry, Piemontu, Alzacji, Niemiec… Zapewniamy także wybór delikatesów: pasztety z gęsi, konfitury z pomarańczy, fiołków, kalmary, tradycyjne oliwy z Barii, hiszpańskie turony, oliwki, kapary…

Staramy się o to, aby wino było najpierw przedstawione, potem sprzedane. Polecamy dobre wina w dobrej cenie, gdyż wiemy, że dobre wino nie musi wcale kosztować dużo!

Wino „wychodzi” poza sklep na indywidualne spotkania u klientów. Organizujemy prywatne degustacje oraz uczestniczymy w wernisażach, imprezach kulturalnych, spotkaniach biznesowych. Pracujemy tak, aby klient mógł dobrze poznać nasze wina i miał dobre warunki zakupu. Realizujemy zamówienia indywidualne, zapewniamy dowóz win na miejsce oraz zamówienia okresowe czy świąteczne.

Zapraszamy do nas, abyś się przekonał, że dostaniesz u nas dobre wina, w dobrej cenie i dobrej atmosferze.

Serwis polecany przez: Good Sites, Link Resources, LinkVote, katalog.jakpozycjonowac.pl oraz Web Directory.