BEST Festiwal Filmowy 2012

Autor: Gosia  //  Kategoria: BEST Festiwal

W miniony weekend w NOVYM Kinie w Tychach rozpoczął się czwarty już Festiwal Filmowy “Kino BESTajemnic”. Wielbiciele X muzy mogli podczas przeglądu głównego zobaczyć cztery filmy: “Rozstanie”, “Attenberg”, “Chłopiec na rowerze” oraz “W lepszym świecie”.

Ja, z racji braku czasu, mogłam się wybrać tylko na jeden z nich: “W lepszym świecie”. Film zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Do dzisiaj zastanawiam się, jak cienka jest granica pomiędzy cierpliwością a chęcią zemsty, odwetu? Czy parcie do przodu pomimo przeciwności losu jest tchórzostwem, czy odwagą? Jednego jestem pewna – ten film warto zobaczyć.

Przed nami natomiast jeszcze dwa weekendy festiwalowe: 21-22 kwietnia przegląd “Bez Tajemnic”, oraz 12-13 maja przegląd “Post Scriptum”. Na stronie festiwalowej dostępny jest zarówno repertuar, jak i oferta imprez towarzyszących festiwalowi. Nadmienię tylko, że przed seansami odbywa się loteria do której fanty ufundowali sponsorzy, a że i nas sklep ma zaszczyt być sponsorem, przed niektórymi seansami można wygrać butelkę DOBREGO WINA (oczywiście wygrać mogą tylko osoby dorosłe).

Podczas przeglądu “POST SCRIPTUM” w holu kina odbędzie się natomiast degustacja naszych win, oraz pizzy z naszej zaprzyjaźnionej pizzerii “U Batmana”.

Do zobaczenia w kinie :-)

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone.